Hakkımızda.

Hakkımızda.

Cekgoturbeni.com, yılların verdiği deneyim ve uzman kadrosu ile İstanbul trafiğinde uzun yıllar boyunca faaliyet göstermektedir. Fakat bu faaliyetlerini toplayarak tek bir bütün haline 2021 yılı itibari ile getirmiştir. Misyonumuz, İstanbul’un tüm lokasyonlarına birkaç dakika içerisinde ulaşabilecek araç filosuna ulaşmak ve bu hizmet kalitesini tüm Türkiye’ye yaymaktır. Bu bağlamda tüm AR-GE ve yatırım faaliyetlerimizi yürütmekte ve her geçen gün İstanbul’daki oto çekici araç sayımızı arttırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

İstanbul oto kurtarıcı olarak başlayan serüvenimiz, Avrupa ve Anadolu yakasının tamamını kapsayacak seviyeye gelmiştir. Hizmet verdiğimiz binlerce müşteriden aldığımız olumlu feedbackler ile kendimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti Sunarız!

Her yıl 1500’den fazla müşteri.

Esenler tarafında yolda kaldım ve hem sigorta bakımından hem de İstanbul’da yeni olmam bakımından ulaşabileceğim bir çekici yoktu. İnternetten cekgoturbeni.com ‘a ulaştım ve tam tamına 7 dakika içerisinde yanımdaydılar. Hız ve kaliteleri için teşekkürler.

Melisa D.

Otobanın Çatalca gişelerini hemen geçince aracım arıza verdi ve kenara çekmek zorunda kaldım. Gece vakti olmasına rağmen bir ihtimal diye internetten Cekgoturbeni.com ‘u aradım. Hızlı dönüşleri ve dakikalar içerisinde yanımda olmalı beni gerçekten memnun etti.

Murathan T.

2006 MBW X5’im var. Bu aracı bilenler bilir, kronik sorunlarından ve kilometresi artınca sizi çok yarı yolda bırakabilir. Ben de bu konudan muzdaribim ve İstanbul’da tek çalıştığım oto kurtarıcı Cekgoturbeni.com. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Aydın C.

15+

15+

Yıllık Tecrübe

10+

10+

Aktif Hizmet Aracı

1500+

1500+

Yıllık Çekilen Araç

%100

%100

Müşteri Memnuniyeti